22 maja 2015

Już niebawem. Jeszcze chwila!

Cześć kochani!Dzisiaj żyję już tylko i wyłącznie zieloną szkołą.
Czuje, że jestem już jedną nogą w autobusie.
Najlepszą chwilą jest pakowanie, ponieważ jakoś tak bardzo mnie to nakręca i jest przyjemne jak i najlepsze w wyjazdach. Jednak pakowanie w drogę powrotną nie jest już tak fajne.
Sama nie wiem dlaczego ten wyjazd ma na mnie taki wpływ. W końcu byłam na takich już kilka razy. Może to dlatego, że jest to ostatnia zielona szkoła... hm...?Jest informacja o tym, że w ośrodku jest wi-fi także pewnie łatwo będzie mi się połączyć z netem, ale dzięki temu będę mogła wpisywać jakieś notki.
Będę aktywna na fb: [KLIK] oraz na instagramie: [KLIK]

Także dzisiaj tak krótko i widzimy się niebawem. 

Po więcej informacji zajrzyj na mój kanał: [KLIK]Do zobaczenia!
15 maja 2015

Najmniejsze sukcesy!

Heej.

Było tutaj wiele postów przez które przeplatały się rozmaite tematy.
Dzisiaj chciałabym skupić waszą uwagę na mnie, a dokładniej dać wam bardzo małe 
wskazówki do uśmiechu. Pare tygodni temu coraz częściej wytykałam sobie swoją każdą niedoskonałość. W końcu powiedziałam sobie:
"Tak nie będzie wyglądać twoje życie!  Ruszasz dupe i robisz z sobą to co chcesz osiągnąć! "
Tak więc o to właśnie to. Zaczynałam stopniowo, ponieważ najpierw starałam się częściej uśmiechać, bardziej zadbać o wygląd zewnętrzny oraz pozytywnie spoglądać w lustro.
Robiłam to każdego dnia i stałam się pogodniejsza. Nadszedł także czas na porządki w szafie.
Kiedy tak na nią potem spojrzałam okazało się, że moje koszulki są w 95% białe, szare jak i czarne. Trochę mnie to przeraziło, ponieważ uważałam to za brak tego wiosennego klimatu.
Na całe szczęście wybieram się na zakupy i postaram się zakupić chociaż jedną kolorową rzecz.
Teraz jednak przejdziemy do mojego ogólnego wyglądu.
Chciałam spuścić z wagi i uroniłam łezkę szczęścia gdyż spadło kilka kilo. Natomiast dalej zamierzam walczyć z tym problemem. Moja twarz ostatnio wygląda na bardzo zmęczoną, dlatego że naprawdę taka jest. Od jakiegoś czasu nie wysypiam się ani odrobinę. 
Dzisiejszego dnia nie poszłam do szkoły, bo po prostu byłam wykończona i bardzo źle się czułam. Jednak teraz codziennie orzeźwiam twarz i staram się poprawić jej stan.Mam dla was taką małą rade.
Dążcie do celu, ponieważ naprawdę warto.
Chciałabym być dla was teraz przykładem tego iż naprawdę warto, a nawet małe poprawki będą dawały ogromną satysfakcje. Do zobaczenia! ♥

10 maja 2015

Tolerancja.

Hej.

Dzisiejszy post chciałabym aby został przeczytany do końca. 
Myślę,  że niektórzy wczują się w każdy wyraz.
Jednak teraz zapraszam do czytania. :)Na codzień widzimy ludzi. Każdy z nich jest inny.
Oni widzą nas również jako ludzi. Przechodzimy obok człowieka,  który ma inny odcień skóry niż my. No problem, prawda? Są ludzie innych kolorów włosów i nie krzywdzą nas w jakiś sposób kiedy są inni. Jest osoba chuda jak i gruba. Codzienność. Ktoś ma tatuaż na ręce albo kolczyk w nosie. Też człowiek. Jest ktoś starszy, a ktoś młodszy.  Praktycznie nic nowego. 
Mężczyzna i kobieta oboje ludźmi...
Krytykujesz kogoś, a sam nie jesteś idealny. Jeśli zamiast być chudą kobietą byłabyś grubym mężczyzną to także miałabyś życie.  Każdy z nas jest inny, ale za to bardzo wyjątkowy.
Jeśli uważasz inaczej twój problem i nędzna pomyłka. ;)
Ja nie jestem osobą chudą ani piękną, a co dopiero idealną. Warto dążyć do swojego ideału, a nie innych. To ty masz czuć się dobrze, bo jesteś z sobą od początku do końca. Nikt inny niż ty nie zabroni ci mieć blond włosów, czy większego rozmiaru. Ty decydujesz jak wyglądasz i kim jesteś.  Jak dla mnie w wieku 20 lat możesz nosić ubrania dla dzieci, bo krzywdy mi nie robisz. Oczywiście nie przesadzając z wszystkim na raz. Dla kogoś możesz być piękny, a dla innych najgorszy. Zauważyłam, że w dzisiejszych czasach nie możesz być sobą.  Musisz być wystarczający dla otoczenia. Czasami boisz się wyznać swoją religię, czasem powiedzieć otwarcie co słuchasz. Słuchasz One Direction? Jesteś nikim? Nie prawda! Ja sama ich słucham i nie interesuje mnie co na ich temat myśli osoba obok. Cudowne jest to, że się różnimy. Pamiętaj.  

Musisz rozumieć to, że kim tam jesteś to zawsze znajdziesz środowisko które zaakceptuje właśnie ciebie. 
Ja sama święta nie jestem, bo też zdarza mi się kogoś krytykować, ale wtedy nie zadaje się z tą osobą. Jednak chęci są tu najważniejsze. ;))

Do zobaczenia!3 maja 2015

Uruchom aparat!

Hej!


Jak już pewnie zauważyliście ten weekend majowy na początku był bardzo brzydki i w sumie było mi smutno, że akurat na taki czas. Jednak dzisiejszy dzień bardzo mnie zaskoczył.
Była tak piękna pogoda, że nabrałam chęci na zrobienie zdjęć. Po raz pierwszy od długiego czasu jestem zadowolona z fotografii, które zrobiłam. Były one tak barwne, a przy ich robieniu miała mega pozytywny humor. Przez te dni postanowiłam wskoczyć na rower. Pokonałam parę ładnych kilometrów z moją kuzynką. Odbiło się to na mnie bólem nóg, ale ani odrobinę tego nie żałuje.
Bawiłam się super i mam nadzieje, że wy również.
W końcu odnalazłam w sobie pozytywną energie. To taka mała motywacja, bo gdybym mogła codziennie jeździć rowerem (chociaż nie był mój i nie był też do końca sprawny) to byłabym teraz bardzo szczęśliwa. Myślę, że każdy powinien teraz oderwać się od komputerów i tych innych badziewi aby zaznać trochę powietrza i poczuć ten wspaniały powiew świeżości. Aw... *.*
Powyżej znajduje się tylko garstka zdjęć jakie zrobiłam, ponieważ resztę zachowam dla siebie, a te są bardzo ładne i mimo tych dwóch czarno-białych ten kolaż bardzo mi się podoba.
Jest wiosna, a w mojej szkole wymyślili sobie fotografie, które mają być w efekcie właśnie czarno-białym lub sepi. Sepia kompletnie do mnie nie przemawia i postanowiłam nie używać tego efektu.
Na małym spacerku udało mi się wykorzystać ostatnie cząstki pamięci w telefonie i zrobiłam kilka fotek. Myślę, że którąś z nich wybiorę, ponieważ mam je oddać już w środę. Czy wy też uwielbiacie ten zapach i wygląd tulipanów? Według mnie są to naprawdę niesamowite kwiaty, które po prostu skradają moje małe serduszko.
Eh... <3Jak wy spędziliście weekend majowy?
Co najbardziej was zachwyciło?Do zobaczenia!