28 września 2014

Kolejne seszyn. + notka

Czeeeść.

Wczoraj strasznie mi się nudziło w domu i zadzwoniła do mnie Wera, która miała ten sam problem co ja więc umówiłyśmy się na sesje. No i chodziłyśmy to tu to tam.... zdjęcia wyszły w miarę normalne, ale za to super się bawiłam. Ona ma jeszcze kilka na swoim telefonie, ale je dorzucę do filmiku, który niebawem pojawi się na moim kanale. 


Jedna z kilku kiedy dodaje więcej niż 10 zdjęć swoich. Okazja to, że moje włosy są krótsze,
Mi się to podoba i mam nadzieje, że wam chociaż troszkę.
Paa.
***********

Oczekiwanie na pytania to moje nie doczekanie, więc ogłaszam to jeszcze raz.
Możecie zadawać mi pytania w komentarzu, a ja na nie odpowiem w formie filmiku. Potrzebuję uzbierać min.15 i jeśli mi się to nie uda to klapa. 

Dodatkowo!


Aktywność czytelników okropnie się zmniejszyła i mam nadzieję, że w ciągu najbliższych dni się poprawi.

24 września 2014

pytania

Następny post dodam gdy uzbiore trochę pytań.  Może zrobie go w
formie filmiku, ale ogólnie czekam.
<3

20 września 2014

Ciekawe.

Czeeść.
Moje dni takie wrześniowe lecą całkiem ciekawie i dobrze mimo sprawdzianów itp. 
Mimo iż szkoła, szkołą to całkiem nieźle jest z moją klasą, ale pewnie dlatego że za kilka miesięcy będziemy musieli się pożegnać. Te wszystkie lata tak szybko lecą....
Przechodząc do rzeczy to ostatnio byłam na sesji z moimi przyjaciółkami: Weroniką, Moniką, Klaudią i Pauliną. Zdjęcia moje są w miarę spoko, ale dziewczyny wyszły o wiele lepiej. 
Jednak moje nie są najgorsze.
Co sądzicie?

Kilka dni temu przejechałam z moim tatą łącznie 4 godziny tirem i to jest całkiem spoko, ale jednak dupa boli od tego siedzenia. Mnie bardzo wzięło na zdjęcia i zrobiłam ich dużo. Z takiej wysokości można wiele zobaczyć, bo np. asfalt jest całkiem inaczej widoczny no i ogólnie więcej można dostrzec. Penie kilka z was może się dziwić jak to mogło mi się podobać i tak dalej, ale naprawdę było nieźle. 

No i jeszcze takie z kilku ostatnich dni.Jak tam u was?

Paa